Program


Segítség, megnősültem!

Segítség, megnősültem!

Szórakoztató történetek a házaséletről

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Thursday, March 23 2017 7:00PM

Sebestyén Elemér: Segítség, megnősültem! egyszemélyes vígjáték

Pindroch Csaba 2016. okróber 29-én mutatta be első önálló estjét a Segítség megnősültem! című egyfelvonásost a Thália Színház mikroszínpadán. A darab Sebestyén Elemér azonos című regénye alapján készült, melyben a házasság minden részletét és annak velejáróit ismerhetjük meg. A művész az előadás alatt 11 különböző karaktert jelenít meg, ezek segítségével pedig garantált, hogy mindenki talál magának legalább egyet, amellyel találkozott már életében, vagy magára ismer egy-egy szituációban. A házasok számára görbe tükröt tart a mindennapi élet pillanatairól, a fiatalok pedig észrevehetik, mik lehetnek buktatói egy kapcsolatnak, és hogy ezeket érdemes inkább humorral kezelni.

A pszichológiai és stand up előadások stílusát ötvöző Segítség megnősültem! valójában egy szerelmi vallomás a nőknek, aminek egyik célja felhívni a férfiak figyelmét a nő, a feleség szépségére, értékeire.

„Bár tele van csípős megjegyzésekkel és humoros szituációkkal, mégis olyan ez a darab, mint egy szerelmi vallomás. Üzenet tőlem személyesen a feleségemnek, továbbá minden férfitól valamennyi nőnek, köszönetképpen azért a fontos, hihetetlenül boldogító, de olykor végtelenül bosszantó és így rengeteg humorforrást adó csodálatos emberi kapcsolatért, amit úgy hívunk, hogy házasság” – mondja Pindroch Csaba.

A 75 perces előadás folyamatosan vezeti a néző figyelmét, a humor állandó résztvevője a jeleneteknek, de a komoly mondanivaló sem maradhat el a végéről. Az utolsó vallomás ellenpontja az addig átélteknek, egy önvallomás, melyben a férfi észreveszi és beismeri, mennyire becsülni és szeretni való a nő, vagyis az ő felesége.

A témából, a nő-férfi kapcsolatából, annak nehézségeiből és szépségeiből adódóan mindenki számára élvezetes és elgondolkodtató ez a darab.

Szól nőről férfinak és férfiról nőnek.

Our offer


Kategória: 4 éves kortól Bemutató: 2025. május 25. 11.00 óra

Richard Wagner PARSIFAL Bühnenweihfestspiel in three acts, in German, with Hungarian, English, and German subtitles

A hatalmas sikerű dán film alapján készült színdarab nagy beleérzéssel és humorral szembesít bennünket azzal, milyen eufóriával és milyen fájdalmakkal jár, ha az ember megpróbálja elengedni a kontrollt.

Follow us!


Suggestions


Parno Graszt & Bohemian Betyars - VarkertFeszt Szép

Várkert Bazár, Öntőház udvar

A Bohemian Betyars és a Parno Graszt együttműködése már évek óta tart, és egy egyedülálló zenei fúziót hozott létre, amely…

Carl Orff CARMINA BURANA Scenic cantata in the original languages, with Hungarian, English, and same-language subtitles

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Subscribe to newsletter

Get informed about the best programs!