
Ringató - 2025
A Ringató egy családi művészeti nevelési program Horváth Zsuzsi vezetésével.
A Ringató egy családi művészeti nevelési program Horváth Zsuzsi vezetésével.
A Ringató egy családi művészeti nevelési program Horváth Zsuzsi vezetésével.
A MODEM-ben hetente csütörtökönként tartott foglalkozások célja a zenei élménynyújtás, hogy a részt vevő felnőttek és gyerekek egyaránt átéljék a közös játék és éneklés örömét.
A Ringató nem műsor, nem előadás, a résztvevőkkel együttműködésben születik meg egy-egy foglalkozás élménye. A programsorozat segít a szülőknek a zenei nevelés technikáinak elsajátításában. A kicsik érdeklődésének korai életszakaszban való felkeltése egyúttal érzékennyé, fogékonnyá teheti őket a művészetek iránt.
Amelie csodálatos élete filmzenei est a Grammy díjra jelölt Claudio Constantini és zenekara előadásában! - 24 évet vártunk rá!
…
Belegondolt már abba, hogy Budapesten milyen izgalmas templomok, zsinagógák, kápolnák vagy épp szentélyek vannak?
Ingmar Bergman: Jelenetek egy házasságból színmű Játékmester: Fándly Csaba Az előadás 16 éven felülieknek ajánlott!