Podujatie


Ékszerkészítő élmény workshop felnőtteknek

Ékszerkészítő élmény workshop felnőtteknek

A workshop időtartama: kb. 3 aktívan eltöltött óra
Részvételi létszám: maximum 10 fő/workshop

…ahol az alkotás, a jókedv és a siker egymásra talál!

Aktuálne podujatia



Az eseményt Pintér Eszter tűzzománc-készítő, művészetterapeuta vezeti, aki több mint 20 éves tapasztalattal támogatja és mentorálja a résztvevőket az alkotás során, hogy saját belső világára fókuszálva készíthesse el az őt leginkább kifejező ékszert.

Ez egy különleges műhelymunka, ahol a kulisszatitkokat kiscsoportban ismerheti meg mindenki. A résztvevők a megadott témától és a kreatív környezettől inspirálva egyedi ékszert, fülbevalót, medált készíthetnek maguknak, akár egyszerre többet is, amit a műhelymunka végén már viselhetnek is. Kézügyesség nélkül is mindenkinek garantáltan sikerélményben lesz része.

Ajánljuk: pároknak, anya-lánya programként, barátnőknek, háromgenerációs eseménynek

Follow us!


Tipy


Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Odoberajte náš newsletter

Budeme Vás informovať o tých najdôležitejších podujatiach