A zene világnapja
A zene világnapját a szimfonikus zene két remekművével köszönti a Győri Filharmonikus Zenekar. mehr
A zene világnapját a szimfonikus zene két remekművével köszönti a Győri Filharmonikus Zenekar. mehr
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: 2022. September 29. Donnerstag, 19:00
Elsőként egy tökéletes Mozart-kompozícióval: az 1788 nyarán keletkezett drámai hangvételű „Nagy” g-moll szimfónia egyes pillanataiban mintha már a romantika, sőt a modern zene hangját előlegezné. A folytatásban Dvořák nagyszabású VIII. szimfóniája csendül fel, amely – jóllehet talán kevésbé ismert – zenei anyagának gazdagsága, a kidolgozás mesteri tökéletessége alapján joggal sorakozik a rákövetkező, felülmúlhatatlanul népszerű „Az Új világból”-szimfónia mellé. A hangversenyt Rajna Martin vezető karmester dirigálja.
Műsor:
W. A. Mozart: 40. (g-moll) szimfónia, KV 550
A. Dvořák: VIII. szimfónia, op. 88
Vezényel: Rajna Martin
Szállj fel a cirkusz nagy körhintájára, ahol az álmok életre kelnek. Világszámok és fiatal magyar tehetségek várnak Ringlispíl című előadáson.
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
2027. január 30-án az MVM Dome színpadán mutatja be Geszti Péter eddigi legnagyobb szabású koncert produkcióját, a POPTIMISTA SHOW-t.
Posten im Warenkorb
insgesamt:
Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs ist abgelaufen! Bitte stellen Sie Ihren Warenkorb erneut zusammen!