Kultok a Kultban - irodalmi találkozások
Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2024. június 7. péntek, 18:00
Június 7-én elindul a 21. Század Kiadó Kultok a Kultban nevű rendezvénysorozata, mely a KULT Könyvek sorozathoz kapcsolódóan jelentkezik különleges könyves beszélgetésekkel a MOM Kult Kupolatermében.
A sorozat házigazdája Szűcs Péter író, újságíró.
A június 7-ei eseményen a meghívott vendégek Szabó T. Anna költő és Dragomán György író lesznek, a program témáját pedig Ann Patchett Tom Lake című KULT Könyve adja, mely gyengéden humoros szöveg kamaszkorról, szerelemről, házasságról, anyaságról és a generációk közötti összeölelkezésről.
A Tom Lake címmel megjelent legújabb KULT Könyv töprengés a fiatalkori szerelemről és a házasévek alatti szerelemről, arról, hogy hogyan éltek a szüleink, mielőtt mi megszülettünk. Reményteli és elégikus történet – azt vizsgálja, mit is jelent boldognak lenni, miközben a világ darabjaira hullik.
„Szerelem és házasság egyik legnagyobb élő krónikása.” – Elle
„Ann Patchettnek még a bevásárlólistáját is elolvasnám.” – Jojo Moyes
„Egyik kedvenc kortárs szerzőm.” – Gillian Anderson
A könyv nemzetközi sikerei:
New York Times #1 Bestseller
Reese Witherspoon könyvklubja
Amazon sikerlista
Goodreads olvasói válogatás
Barnes & Noble könyvklub
Waterstones – az év könyvei
Közreműködnek:
Dragomán György
Szabó T. Anna
Szűcs Péter
A rendezvény szervezője: 21. Század Kiadó
A jegy árából 1000 Ft a helyszínen levásárolható kupon formájában a 21. Század Kiadó könyveire.
Glattauer vígjátéka nagy emberismerettel és virtuozitással sodorja nézőjét a hősökkel együtt a jövő meglepetései felé...
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
Claude Magnier legendás bohózatában Louis de Funès 13 év alatt több mint hatszázszor játszotta Barnier szerepét – amit filmen később Sylvester Stallone tett ismertté az egész világon.
A diszkókorszak legnagyobb slágerei Détár Enikő, Fésűs Nelly és Ladinek Judit – azaz a Dívák – különleges előadásában.
A hatalmas érdeklődésre való tekintettel 2026. április 16-án egy plusz időpontban is megtekinthető Verdi halhatatlan remekműve, Szinetár Miklós rendezésében.
Márai katartikus drámája szenvedélyes szerelmi és karriertörténet, mely egyben élethazugságokkal kikövezett boldogságkeresések sora.
Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!