Program


Eltűnő ingerek

Eltűnő ingerek

A színház vezetése zászlajára tűzte a kortárs drámairodalom támogatását. Pass Andrea a kortárs magyar drámaírók egyik kiemelkedő tehetsége, aki különös érzékenységgel nyúl családi történetekhez – költői módon artikulálva az ifjúság szeretetvágyát. Ebben a történetben egy kamaszlány beteg édesapjának történetét meséli el a legmagasabb drámaírói színvonalon, katartikus módon.

A jegy.hu oldalon jelenleg nincs aktuális előadás

Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2025. június 6. péntek, 19:00


Főbb szerepekben:

Széles Tamás m. v., Molnár Anikó, Rudolf Teréz Lilla, Labánné Szalai Katalin

Rendező: Kéri Kitty színművész, a MATE Rippl-Rónai Művészeti Intézet színházi tanszékének vezetője és oktatója

 

„Pass Andrea drámája az első perctől az utolsóig nem ereszt, megtapasztalhatjuk, hogy miképpen fogyatkoznak a korábban megszerzett ingerek, hogyan veszítjük el vagy éppen leljük meg kapcsolódási pontjainkat egymáshoz és az élethez az utolsó pillanatig. Megrendítően személyes történet, amelyben alkotótársam, Frank Flóra koreográfiája mélyebb rétegekkel emeli ki a dráma szürreális és tragikus elemeit, megrendítően tág horizontját. Huszonöt évesen vesztettem el édesapám, aki a zsigereimben, gesztusaimban él tovább. A veszteséget megélni sosem könnyű. De ahogy az előadásból is kiderül: nem vagyunk egyedül. Ez segít.”

 

Kamaraszínházi előadás

 

Szereplők:

Endre – Széles Tamás m.v.
Anna – Rudolf Teréz Lilla
Nóri – Labánné Szalai Katalin
Doktornő, Klári, Tanárnő – Molnár Anikó
Vera, Vicuska – Sinka Edina e. h.
Ápoló, CJ, Furcsa Alak – Labán Roland
Látogató, Máté, Főszerkesztő, Vadkacsa – Varga Levente
Papa, Ferenc – Pintér Gábor

Egyéb munkatársak:

Mozgás – Frank Flóra
Díszlet, jelmez – Kéri Kitty
Rendezőasszisztens, súgó – Szele Julianna Lívia
Ügyelő – Horváth Dávid

 

Rendező – Kéri Kitty

Ajánlatunk


A Walk My World Vergilius eposzát, Aeneas és Dido tragikus szerelmi történetét kelti életre, melyben Trója és Karthágó mitikus hősei a tánc és az újcirkusz nyelvén szólnak hozzád. A minden érzékszervre ható monumentális térbe belépve egy másik valóság tárul fel: saját utadon járva fedezed fel a hősök történeteit. Istenek játszmái, ármány és szerelem szövik át a lélegzetelállító installációk világát, ahol bármi megtörténhet: rejtélyek bontakoznak ki, elbűvölő karakterek csábítanak. Az ősi, mitikus történetet illetve a mítoszokból ismert isteneket, halandókat és különös lényeket nemzetközi hírű artisták és táncművészek keltik életre.

Kövess minket!


További ajánlataink


Recirquel: Walk My World

Millenáris – Nagycsarnok (B épület)

Mikor próbáltál ki utoljára valami teljesen újat? Idén tavasszal fedezd fel szabadon a Walk My World titkokkal teli, immerzív világát!

Hirdetés

POGÁNY INDULÓ

MVM Dome

Pogány Induló hatalmas koncerttel tér vissza az MVM Dome-ba! Pályatársaival az egyik legütősebb bulit ígéri a rajongóknak.

A történet szerint egy kisfiú, Maugli, Sir Kán, a tigris támadása következtében elszakad a családjától és egy farkasfalka neveli fel.…

Hirdetési információ

Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.

Akadálymentesítés menü
Betűméret növelése
100%

Ajándékozz jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány a Jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Kultúrát otthonról
online.jegy.hu

Élvezd otthonod kényelméből az online streaming kínálatunkat!

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Ha szeretnél értesülni legfrissebb ajánlatainkról, aktuális kedvezményeinkről és induló jegyelővételeinkről iratkozz fel hírlevelünkre!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!