
Dés András Erdőkerülő Quartet
2019 nyarán Dés András három zenésztársával különleges stúdióba vonul, hiszen egy erdőben készülnek felvenni az Erdőkerülő Quartet új albumát.
2019 nyarán Dés András három zenésztársával különleges stúdióba vonul, hiszen egy erdőben készülnek felvenni az Erdőkerülő Quartet új albumát.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Onsdag, 07. August 2019 20:00
Közreműködik:
Ávéd János - szaxofon
Fenyvesi Márton - gitár
Szandai Mátyás - nagybőgő
Dés András - ütőhangszerek
2019 nyarán Dés András három zenésztársával különleges stúdióba vonul, hiszen egy erdőben készülnek felvenni az Erdőkerülő Quartet új albumát. Az amúgy sem hétköznapi körülmények között születő lemezen a spontaneitás, a kockázatvállalás és az improvizáció - a jazz alapvető jellemzői - ezen túl is meghatározóak lesznek, hiszen Dés András nem viszi magával megszokott hangszer-szettjét, hanem a fákon, a köveken, a vizen, vagyis az erdőn fog zenélni. A lemezfelvételt megelőzően viszont hagyományosabb körülmények között és hagyományos hangszereken fogják eljátszani a BMC Records gondozásában megjelenő lemez anyagát kedvenc magyarországi fesztiváljaikon és klubjaikban, így az Opus Jazz Clubban is.
Az asztalfoglalás a jegyvásárlás során automatikusan megtörténik. Az asztalfoglalásokat legkésőbb 20 óráig tudjuk fenntartani!
Az Őrült Nők Ketrece egy olyan hely, ahol mindenki az lehet, aki. Vagy épp az, aki lenni akar. És ha muszáj másnak mutatnod magad, mint aki vagy? Hit, remény, szeretet, munka, család, haza, tegnap, ma, holnap, én, te – és ketten együtt.
A Kalamazoo egyenesen a Broadway-ről érkezik, a vígjátékban Hernádi Judit és Kern András sziporkázó játékát élvezhetik Sebestyén Aba rendezésében.
A koncert mindkét darabját a népzene ihlette: Stravinsky Tavaszi áldozatát is és a Fitos Dezső Társulat látványos táncjátékát, a Földlegendákat…
A Görög Nemzeti Színház (Görögország) előadása.
Az Oreszteia mítosza veszélyes: az ismeretlen és az idegen világát idézi elénk, rettegést…
A Liliom az 1909-es ősbemutató óta minden bizonnyal a legsikeresebb magyar színmű, hiszen prózai szövegként is nagy nemzetközi utat járt…