
Dés László és Geszti Péter jubileumi koncertje a legendás szerzőpáros barátságának és közös alkotói munkájának 30 éves ünnepe, melyet egy nagykoncert keretében, 2025. december 29-én az MVM Dome-ban a közönséggel együtt ünnepelnek meg.
Ötvenöt éves fennállását ünnepli az Apostol együttes. A jeles jubileumot egy „díszelőadás”, azaz egy nagykoncert keretében 2025. április 26-án a Papp László Budapest Sportarénában tartják, ahol egyedi hangszereléssel, az alkalomhoz illő, eddig még sohasem hallott dalokkal és természetesen a nagy Apostol slágerekkel készülnek egy zenei cirkusz keretében.
koncert
(Esőnap nincs!)
Kökény Attila és Rakonczai Viktor nagyszabású koncerttel készül az MVM DOME-ban megrendezésre kerülő Kökény Attila 50. születésnapi eseményre.
Bereményi Géza és Víg Mihály Cseh Tamás-estje
Az este egyedülálló módon ötvözi a nosztalgia erejét és az újragondolás izgalmát.
A hazai zenei élet egyik ikonikus alakja, Koncz Zsuzsa még egy nagykoncert erejéig visszatér a Papp László Budapest Arénába 2025. október 18-án.
A Keep Floyding zenekar különleges koncerttel ünnepli a Pink Floyd legendás Wish You Were Here albumának 50. évfordulóját a Várkert Bazárban.
Rúzsa Magdi 2025. augusztus 30-án ismét a Tokaj Fesztiválkatlan színpadán!
Zorán neve fogalom a magyar zenei életben, koncertjei mindig ünnepnek számítanak. A visszatérő közönség jól tudja, hogy a kihagyhatatlan és egyben megunhatatlan dalok mellett mindig megszólalnak ritkábban játszott szerzemények, zenei csemegék, valamint helyet kapnak a műsorban a válogatott muzsikusokból álló zenekar különleges produkciói is.
A legsikeresebb magyar rockopera monumentális országos koncertturnéja, sztárelőadókkal és elképesztő látvánnyal. A koncertsiker egyedülálló látvánnyal és technikai megoldásokkal került bemutatásra és így az ország egyik legnagyobb és legizgalamasabb koncettturné produkciója.
2025-ben két debreceni kötődésű, kimagaslóan színvonalas és a magyar zenei életben markáns zenekar is kerek évfordulót ünnepel: az 1975-ben indult Panta Rhei 50, az 1995-ben debütáló Djabe 30 évet tudhat maga mögött.
Három csodálatos DÍVA
DÉTÁR ENIKŐ - FÉSŰS NELLY - LADINEK JUDIT
Az ország egyik legismertebb rockzenekara az EDDA Művek 2025. július 5-én Gárdonyban, a Surfcampingben lép fel!